YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

105 Kişi Sohbet Ediyor

`ÇıNaRÖzTüRk.x!~

`Başınaaa.x!~ Çok, Yakıştııı..`~AŞKK/.&# `NAKIIŞLIII~`KURDELEéé..!x `Yanıımda OlLmasan-/Daa-**`Muhtacıım,.~/Beéeé..&/ #`MEHTABA BİRAZ FAZLA UZAKSINIIZ.. SENDE -[İÇİİ..`BOŞŞŞ# `~OO

DosT_06

En fakir insan, kuruşu olmayan değil, bir Duruşu olmayandır…!

K€L€B€G

BEN NOTUNU VERDİĞİM İNSANI BİR DAHA SÖZLÜYE KALDIRMAM

K€L€B€G

BEN NOTUNU VERDİĞİM İNSANI BİR DAHA SÖZLÜYE KALDIRMAM

K€L€B€G

VARLIGIM KİMİLERİNİ DELİ ETSEDE UZAKDAN BENİ GİZLİ GİZLİ İZLEMELERİNE BAYILIYOM))

K€L€B€G

SABIRDAN SONRA SÖYLENEN SÖZ AĞIR GELİR

ASMİN

Saygıda asalet, sevgide şefkat vardır. Hoşgörüde hürmet. Susmakta hikmet vardır. Dostlukta minnet, aşkta sadakat vardır.

§Cheiñ

\' ßir tek aLLah\'a yük oLmazSın Şu Kaiñatta . .

ASMİN

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun

gülseren

İDAM SEPHASINDA HAPŞIRAM MAHKUMA COK YAŞA DEMEK GİBİYDİ BAZI UMUDLARIMIZ..!!

ASMİN

SUstuüun Hiç bir cümleden,Konuştuğun kadarPişman ölmazsın.

DosT_06

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

misafir158

TuRKÇePLaY Odasına Giriş Yaptı

misafir158

Siteye Giriş Yaptı

mısfrr

Siteye Giriş Yaptı

SEa DeNiS #

Siteye Giriş Yaptı

CanDosT

Siteye Giriş Yaptı

birDosT

Siteye Giriş Yaptı

Alabora

Siteye Giriş Yaptı

dostx

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Sohbet

İnternetin hızla yayılması ve insanların sosyallikten uzaklaşması ile birlikte birçok insan sohbet edebileceği platformlara yönelmiştir. Bu platformların başında gelen lidersesli.com uzun yıllardır hizmet veren ve kullanıcı sayısı on binlere ulaşan bir sistemdir. Sitede kullanıcılar dilerse yazarak dilerse de sesli bir şekilde chat yapabilmektedirler.

            Sisteme üye olunduğunda sitedeki her özellikten faydalanabildiğiniz gibi üye olmadan da sitede sohbet edebilirsiniz. Ancak bu durumda sitede yer alan tüm özellikleri kullanamamaktasınız. Sistemde seslichat yapar iken takıldığınız meselelerde ya da olumsuz bir durum ile karşılaştığınızda müşteri temsilcilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sistemde müşterilere hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için canlı destek, Skype gibi destek butonları yer almaktadır.
 
Sohbete Başlamak İçin SesliHepsi Yazmanız yeterli
 
            Sistemde sohbete başlamak için öncelik üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ve siteye giriş yapmanızın ardından ise sohbet odalarına katılarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bu odalar da kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Kullanıcıların oluşturduğu bu odalarda sohbete katılan kişi sayısı ise binlerce rakama ulaşabilmektedir. Sistemde yer alan bir başka özellik ise duvar yazıları kısmıdır. Sosyal medya platformlarından alışık olunan duvar yazısı sitede de yer almakta, kullanıcılar istedikleri yazıyı bu kısımda paylaşabilmektedirler.
 
Nasıl Üye Olabilirim?
 
            Sisteme üye olmak için öncelikle bir e-posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. Sistemde e-posta adresiniz ile birlikte sadece cinsiyetiniz sorulmaktadır. Sisteme giriş yapmak için oluşturacağınız şifreler de 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır. Site sizden hiçbir zaman kimlik numaranızı istememektedir.

Yazar : 0
17 Tem Ctesi 20:17
42 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR